לא כמו כולם

מה הופך את spectroom לחוויה שעוד לא פגשתם? spectroom נולדה אל תוך עולם חדרי הבריחה אחרי ניסיון ארוך שנים בתחום הקולנוע והעסקים. ההבנה בקולנוע, בתסריטים, בעלילה ובהפקה משתלבת עם המקצועיות והניסיון בתחום הניהול והאירוח, ויחד- נוצר שילוב מנצח.


לא כמו כולם מה הופך את spectroom לחוויה שעוד לא פגשתם?

אנחנו חיים בעידן דיגיטלי. השגרה שלנו מתרכזת במכשיר אלקטרוני חכם שאנחנו מקפידים להחזיק בכיס הכי זמין. אנחנו לא מניעים לפני שהוא מכוון אותנו, לא בוחרים לפני שהוא מייעץ לנו, לא רצים אם הוא לא מנגן לנו, ולא זוכרים אם הוא לא מזכיר לנו. אפילו המפגשים החברתיים שלנו הפכו דיגיטליים – אנחנו מתעדכנים בהודעות, שולחים תמונות, מעלים לרשתות החברתיות ואת שיחות הסלון אנחנו ממלאים ברגעי שתיקה בהם כל הנוכחים עסוקים במסכים.

ההתעוררות שאנחנו חווים לאחרונה, מחפשת דרכים שונות ויצירתיות לגרות את דור הסמארטפון שכולנו משתייכים אליו, לגרום לנו להתנתק מהמסכים ולחוות חוויות ריאליות. כך נולד טרנד חדרי הבריחה, ה-escape rooms.

עם רצון אמתי ליצור ממד חדש ומרתק המפגיש בין אנשים ויוצר בסיס לחוויות משותפות, החלו לצוץ ברחבי הארץ והעולם אינסוף חדרי מילוט המציעים וריאציות שונות למשחקים בקונספטים שונים ומגוונים ומזמינים את השחקנים להרפתקה חדשנית.

אז מה הופך את spectroom לחוויה שעוד לא פגשתם?

קל להתאהב בקונספט של חדרי הבריחה. רובם ככולם מבטיחים ריגוש, הרפתקה, אדרנלין ואתגר,

אבל אנחנו ב- spectroom החלטנו לקחת את כל החוויה הזאת צעד אחד קדימה ויש לנו את כל הכלים הנכונים שיעזרו לנו לעשות את זה.

spectroom נולדה אל תוך עולם חדרי הבריחה אחרי ניסיון ארוך שנים בתחום הקולנוע והעסקים. ההבנה בקולנוע, בתסריטים, בעלילה ובהפקה משתלבת עם המקצועיות והניסיון בתחום הניהול והאירוח, ויחד- נוצר שילוב מנצח. השילוב הזה, בין החזון היצירתי והניסיון העסקי מאפשר לנו לספק לאורחים לא רק חידות יוצאות דופן, לא רק תפאורה מפתיעה ולא רק טאצ’ בינלאומי, מרגע הכניסה למתחם תוכלו לחוש באווירה מעוצבת ומוקפדת הכוללת חשיבה על הפרטים הכי קטנים, בשירות אישי ויחס חם המשדרג את הבילוי, באפשרויות מגוונות לאירועים בסטנדרט הגבוה ביותר, בעלילת משחק מאתגרת וסוחפת שעושה חשק לשחק בה שוב ושוב, ובעטיפה כוללת המעניקה תחושה אמתית של מסע אל ממד אחר.

אנחנו מזמינים אתכם לפתוח דלת אל עולם חדש של חוויות, לעמוד על הגבול הדק שבין דמיון למציאות, ליהנות מכל רגע ו… לנסות לברוח. ברוכים הבאים ל- spectroom